sccrin1

 

 Przedstawiam moją twórczość literacką. Przedstawiam tylko pozycje, które zostały wydane przez wydawnictwa literackie. Piszę dla żony, która jest fanem tego typu literatury, a przy okazji dzielę się swoją literaturą z innymi.

 

 

 

CUD MIŁOŚCI

Autor: Tadeusz Wojciechowski

wydwnictwo: Evanart

Opis:

Ludzie wierzą w przeznaczenie. Cudowne jest jak jakaś niewidzialna ręka kierując naszym losem splata go  z najpiękniejszym uczuciem jakie człowiek może dać drugiemu człowiekowi –  z miłością. O takiej cudownej miłości opowiada niniejsza powieść. Dwoje już nie młodych osób po tragicznych przeżyciach w młodości, spotykają się i dają sobie prawdziwe szczęście. Ich życie i miłość jednak nie jest usłane różami. Muszą przezwyciężyć wiele przeszkód, aby być razem.Cud miłości to zwierzenia Adama,  głównego bohatera powieści, który przy łóżku umierającej, najukochańszej żony, opowiada o swoich najcudowniejszych latach życia młodemu literatowi, który w przyszłości ma zostać mężem córki, będącej jednym z ważnych ogniw ich związku od samego początku.

 

 Powieść do kupienia w wielu internetowych wydawnictwach. Jeżeli chciałbyś kupić, a będziesz miał problemy to napisz do mnie.