HOT-INFO

Głubczyce,
Polska

Kiedyś spróbowałem i nie mogę przestać. To jest moja pasja. Zapraszam na relację z moich krótkich "wypadów" i dłuższych wypraw!

Ja i mój rower

Kilka słów o mnie. Nie wiem czy to coś ciekawego, ale przecież jesteście na mojej stronie, grzecznie jest się przedstawić - zapraszam!

Coś o mnie Button

Lubię robić zdjęcia. Od dawna jeżdżę wszędzie z aparatem, a co ciekawego uwieczniłem? Zobaczcie sami.

Moje fotografowanie

Piszę. Głównie dla żony, ale niektóre moje książki zostały już wydane. Może moja twórczość kogoś zaciekawi? - zachęcam...

Moja twórczość

Trochę świata zwiedziłem. Prawie całą Europę, trochę Afryki i Azji. Jak chcecie skorzystać z moich doświadczeń - zapraszam!

Podróże

Mój blog. Od czasu do czasu mam ochotę coś napisać. Przeważnie dotyczy to aktualnych wydarzeń w moim życiu. Czy to ciekawe? - Sami ocenicie.

Mój blog

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /autoinstalator/joomla1/templates/dd_media_102/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198
Super User
Kategoria:

DSC0Wszyscy marzymy o dalekich podróżach, o przygodach w dalekich krajach, o zwiedzaniu zabytków, miejsc kultu religijnego i cudów natury. Marzymy od dzieciństwa oglądając telewizję, czytając książki. Ja nie jestem inny. Miałem tylko takiego pecha, że urodziłem się w takim kraju, w takim ustroju, w takim czasie, że moje marzenia przez wiele lat były tylko marzeniami. Kto pamięta tamte czasy to wie o czym piszę. I tutaj trochę optymizmu! MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ! Przesiąknięty literaturą przygodową A. Szklarskiego, J. Verne, A. Dumas  czy J. London`a czekałem, czekałem i doczekałem się. Swoją wędrówkę po świecie rozpocząłem już w latach osiemdziesiątych ubiegłego stulecia i kontynuuję do dnia dzisiejszego. Udało mi się już odwiedzić prawie wszystkie kraje europejskie (została mi jeszcze Islandia, Norwegia, Albania, Białoruś, Lichtenstein, Andora, Serbia), byłem w Afryce i Azji. W wielu krajach byłem kilkakrotnie (np.: w Hiszpanii, Włoszech, Czechach, Niemczech i innych), a we wszystkich zwiedziłem przede wszystkich ich stolice. Proponuje tutaj garść informacji, z której być może ktoś skorzysta. Nie po to piszę, aby się chwalić, ale po to, abyście byli przygotowani na różne niespodzianki, których byłem świadkiem lub je przeżyłem na własnej skórze. Proszę moją stronę traktować jako mój prywatny poradnik, a nie oficjalny przewodnik.