HOT-INFO

Głubczyce,
Polska

Kiedyś spróbowałem i nie mogę przestać. To jest moja pasja. Zapraszam na relację z moich krótkich "wypadów" i dłuższych wypraw!

Ja i mój rower

Kilka słów o mnie. Nie wiem czy to coś ciekawego, ale przecież jesteście na mojej stronie, grzecznie jest się przedstawić - zapraszam!

Coś o mnie Button

Lubię robić zdjęcia. Od dawna jeżdżę wszędzie z aparatem, a co ciekawego uwieczniłem? Zobaczcie sami.

Moje fotografowanie

Piszę. Głównie dla żony, ale niektóre moje książki zostały już wydane. Może moja twórczość kogoś zaciekawi? - zachęcam...

Moja twórczość

Trochę świata zwiedziłem. Prawie całą Europę, trochę Afryki i Azji. Jak chcecie skorzystać z moich doświadczeń - zapraszam!

Podróże

Mój blog. Od czasu do czasu mam ochotę coś napisać. Przeważnie dotyczy to aktualnych wydarzeń w moim życiu. Czy to ciekawe? - Sami ocenicie.

Mój blog
Super User
Kategoria:

Udało się. 1964 km po Islandii. Tyle zrobiłem jadąc dookoła tej cudownej wyspy. Jechałem przez 21 dni. 2 dni zwiedzałem, a jeden dzień miałem musowy odpoczynek ze względu na fatalne warunki pogodowe. To przepiękny kraj. Nie można się nudzić monotonią trasy. Co kilkanaście kilometrów praktycznie zmienia się otoczenie, zmieniają się cudowne widoki i zmienia się pogoda. To moja najwspanialsza do tej pory przygoda na której relację zapraszam już wkrótce.

Super User
Kategoria:

Jeszcze jedno potwierdzenie pokonania Polski dookoła na rowerze. Protokół Komisji Weryfikacyjnej PTTK

wyniki

Super User
Kategoria:

Prawie 1300 km wyniosła trasa, którą pokonałem jadąc wzdłuż Dunaju. Rozpoczęłem w Donaueschwingen, gdzie jest teoretyczne źródło rzeki, a skończyłem w Budapeszcie. Wkrótce relacja i zdjęcia z bardzo ciekawej z podróży.

Super User
Kategoria:

dookola polskiPrzeszedłem pozytywną weryfikację Komisji PTTK i otrzymałem oddznakę potwierdzającą, że objechałem Polskę dookoła na rowerze. Tak wygląda!

Super User
Kategoria:

1Planowałem tą wyprawę ponad pół roku. Najtrudniej było przekonać do niej żonę. Udało się. Jutro (28.0.17r) wyjeżdżamy do Donaueschingen, gdzie jest źródło Dunaju, a następnie ruszamy rowerami wzdłuż brzegu rzeki. Planujemy w dwa tygodnie dotrzeć co najmniej do Budapesztu. To jakieś 1300 km. Życzcie nam powodzenia.