HOT-INFO

Głubczyce,
Polska

Kiedyś spróbowałem i nie mogę przestać. To jest moja pasja. Zapraszam na relację z moich krótkich "wypadów" i dłuższych wypraw!

Ja i mój rower

Kilka słów o mnie. Nie wiem czy to coś ciekawego, ale przecież jesteście na mojej stronie, grzecznie jest się przedstawić - zapraszam!

Coś o mnie Button

Lubię robić zdjęcia. Od dawna jeżdżę wszędzie z aparatem, a co ciekawego uwieczniłem? Zobaczcie sami.

Moje fotografowanie

Piszę. Głównie dla żony, ale niektóre moje książki zostały już wydane. Może moja twórczość kogoś zaciekawi? - zachęcam...

Moja twórczość

Trochę świata zwiedziłem. Prawie całą Europę, trochę Afryki i Azji. Jak chcecie skorzystać z moich doświadczeń - zapraszam!

Podróże

Mój blog. Od czasu do czasu mam ochotę coś napisać. Przeważnie dotyczy to aktualnych wydarzeń w moim życiu. Czy to ciekawe? - Sami ocenicie.

Mój blog

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /autoinstalator/joomla1/templates/dd_media_102/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198
Super User
Kategoria:

DSaKażdy z nas ma sny, każdy ma wizje, których często nie rozumie, każdy ma swoje zdanie na dany temat i w końcu każdy potrafi wyrazić swoje myśli czy to na papierze, czy słownie. Wystarczy swoje marzenia, wizje, zdanie przelać na papier i powstaje opowiadanie, nowela czy powieść. Ze mną było podobnie. W mojej głowie nieustannie tworzą się obrazy, plątają się wspomnienia, a wokoło dzieje się tyle ciekawych rzeczy, że musiałem sięgnąć po komputer i przez wiele miesięcy przelewać swoje myśli tworząc powieści.

Inicjatorem mojej twórczości literackiej jest żona. Dla nie zacząłem pisać. Trochę z ciekawości, czy rozpozna mnie jako twórcę, trochę z chęci zrobienia czegoś nowego, czegoś trwałego. Zaczęło się kilka lat temu pewnego zimowego wieczora i trwa do dnia dzisiejszego. To moja pasja. Do tej pory wydanych w formie książki zostały dwie powieści - "Cud Miłości" i "Ministrant Diabła" oraz jedna publikacja biograficzna o moim przyjacielu. A w zanadrzu kolejne opracowania.