HOT-INFO

Głubczyce,
Polska

Kiedyś spróbowałem i nie mogę przestać. To jest moja pasja. Zapraszam na relację z moich krótkich "wypadów" i dłuższych wypraw!

Ja i mój rower

Kilka słów o mnie. Nie wiem czy to coś ciekawego, ale przecież jesteście na mojej stronie, grzecznie jest się przedstawić - zapraszam!

Coś o mnie Button

Lubię robić zdjęcia. Od dawna jeżdżę wszędzie z aparatem, a co ciekawego uwieczniłem? Zobaczcie sami.

Moje fotografowanie

Piszę. Głównie dla żony, ale niektóre moje książki zostały już wydane. Może moja twórczość kogoś zaciekawi? - zachęcam...

Moja twórczość

Trochę świata zwiedziłem. Prawie całą Europę, trochę Afryki i Azji. Jak chcecie skorzystać z moich doświadczeń - zapraszam!

Podróże

Mój blog. Od czasu do czasu mam ochotę coś napisać. Przeważnie dotyczy to aktualnych wydarzeń w moim życiu. Czy to ciekawe? - Sami ocenicie.

Mój blog

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /autoinstalator/joomla1/templates/dd_media_102/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198
Super User
Kategoria:

Kilka dni temu pisałem o śmierci, o jej nieprzewidywalności. I proszę, zamachy w Belgii. Terroryzm jakby wpisał się w moje refleksje. Jestem zdruzgotany tym co się dzisiaj dzieje na świecie. Nie tym, że giną ludzie, ale tym, że jesteśmy bezsilni w walce z fanatykami. Ludzie giną w wypadkach, giną przypadkowo, celowo, ginęli dawniej i będą ginąć w przyszłości. Jednak czy śmierć musi być tak bezsensowna? Czym zawiniły te osoby na lotnisku, w metrze? Władze powinny inwigilować wszystkich, którzy mają inny odcień skóry, nie ma wyjścia. Muszą powstawać już przy wejściu do samej sali odlotów lub przylotów, do metra, centrum handlowego specjalne bramki wykrywające metal i inne niebezpieczne substancje. Nie mamy wyjścia. Nie możemy się poddać fanatyzmowi.