HOT-INFO

Głubczyce,
Polska

Kiedyś spróbowałem i nie mogę przestać. To jest moja pasja. Zapraszam na relację z moich krótkich "wypadów" i dłuższych wypraw!

Ja i mój rower

Kilka słów o mnie. Nie wiem czy to coś ciekawego, ale przecież jesteście na mojej stronie, grzecznie jest się przedstawić - zapraszam!

Coś o mnie Button

Lubię robić zdjęcia. Od dawna jeżdżę wszędzie z aparatem, a co ciekawego uwieczniłem? Zobaczcie sami.

Moje fotografowanie

Piszę. Głównie dla żony, ale niektóre moje książki zostały już wydane. Może moja twórczość kogoś zaciekawi? - zachęcam...

Moja twórczość

Trochę świata zwiedziłem. Prawie całą Europę, trochę Afryki i Azji. Jak chcecie skorzystać z moich doświadczeń - zapraszam!

Podróże

Mój blog. Od czasu do czasu mam ochotę coś napisać. Przeważnie dotyczy to aktualnych wydarzeń w moim życiu. Czy to ciekawe? - Sami ocenicie.

Mój blog
Super User
Kategoria:

Jeszcze jedno potwierdzenie pokonania Polski dookoła na rowerze. Protokół Komisji Weryfikacyjnej PTTK

wyniki

Super User
Kategoria:

dookola polskiPrzeszedłem pozytywną weryfikację Komisji PTTK i otrzymałem oddznakę potwierdzającą, że objechałem Polskę dookoła na rowerze. Tak wygląda!

Super User
Kategoria:

Prawie 1300 km wyniosła trasa, którą pokonałem jadąc wzdłuż Dunaju. Rozpoczęłem w Donaueschwingen, gdzie jest teoretyczne źródło rzeki, a skończyłem w Budapeszcie. Wkrótce relacja i zdjęcia z bardzo ciekawej z podróży.

Super User
Kategoria:

1Planowałem tą wyprawę ponad pół roku. Najtrudniej było przekonać do niej żonę. Udało się. Jutro (28.0.17r) wyjeżdżamy do Donaueschingen, gdzie jest źródło Dunaju, a następnie ruszamy rowerami wzdłuż brzegu rzeki. Planujemy w dwa tygodnie dotrzeć co najmniej do Budapesztu. To jakieś 1300 km. Życzcie nam powodzenia.